Mesaj gönder
Tel:
Gorgeous Beauty Equipment Manufacture
Gorgeous Beauty Equipment Manufacture

Muhteşem Güzellik Ekipmanları İmalatı

Ana sayfa

Gorgeous Beauty Equipment Manufacture Fabrika turu

 • Üretim hattı

  Firmamız Ar-Ge, üretim, pazarlama ve hizmeti entegre eden kaynak üreticisidir.Düşük fiyat ve yüksek maliyet performansı.Biz esas olarak ürün epilasyon makinesi, hifu makinesi, cryolipolysis makinesi, kavitasyon makinesi, kas stimülatörü makinesi vb.

  Gorgeous Beauty Equipment Manufacture fabrika üretim hattı 0

 • OEM / ODM

  Size daha iyi OEM ve ODM hizmetleri sunabiliriz.Birçok deneyimli tasarımcı ve mühendis ve birçok üretim hattından oluşan kendi Ar-Ge departmanımız var, bu nedenle ihtiyaçlarınıza, fikirlerinize ve örneklerinize göre size yüksek kaliteli güzellik makineleri sunacak büyük kapasiteye sahibiz.

  Gorgeous Beauty Equipment Manufacture fabrika üretim hattı 0

  Gorgeous Beauty Equipment Manufacture fabrika üretim hattı 1

 • Ar-Ge

  Kuruluşundan bu yana şirketimiz, teknoloji araştırma ve geliştirme ve personel eğitimini şirketin gelişim hedefleri olarak alarak her zaman bilimsel gelişme kavramına bağlı kalmıştır.Firmamız özel bir teknik araştırma ve geliştirme departmanı kurmuştur ve yüksek eğitim, zengin deneyim ve güçlü yenilik yeteneğine sahip teknik bir araştırma ve geliştirme ekibine sahiptir.Şirket, ortalama yaşı yaklaşık 40 olan 5 üst düzey mühendis, 4 ara mühendis ve 10 profesyonel teknisyene sahiptir.
  Şirket, yeteneklerin işe alınmasına ve eğitilmesine önem vermektedir.Şirket, uzun süredir teknik Ar-Ge personeli istihdam etmekte ve Ar-Ge ekibini sürekli zenginleştirmektedir.Aynı zamanda şirket, mevcut yetenekler için düzenli olarak mesleki eğitimler yürütecek ve ayrıca gözlemlemek ve çalışmak için diğer işletmeleri organize edecek ve Ar-Ge personelinin profesyonelliğini sürekli olarak geliştirecektir.bilgi ve yenilik.
  Şirket ayrıca yeni ürünlerin araştırılmasına ve geliştirilmesine büyük önem vermektedir.Her yıl yeni ürünlerin araştırılması ve geliştirilmesine çok yatırım yapıyor ve harika sonuçlar elde ediyor.Ayrıca çeşitli güzellik ekipmanları tasarlamıştır.Yeni ürünlerin geliştirilmesinde şirket, bilimsel ve teknolojik gelişme ve pazar talebine göre yerli bilimsel araştırma enstitüleri ile değişim ve işbirliğini güçlendirir.

  Gorgeous Beauty Equipment Manufacture fabrika üretim hattı 0

İletişim bilgileri
Gorgeous Beauty Equipment Manufacture

İlgili kişi: Miss. Chen

Tel: 17367821377

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin
Gorgeous Beauty Equipment Manufacture
Oda 1603, Dingxin Binası, Zhenguan Yolu, Weiyang Bölgesi, Xi'an Şehri, Shaanxi Eyaleti, Çin
Tel:86-173-6782-1377
Mobil site Gizlilik Politikası | Çin iyi Kalite Salon Güzellik Makinesi Tedarikçi. © 2022 - 2024 salon-beautymachine.com. All Rights Reserved.