Tel:
Gorgeous Beauty Equipment Manufacture
Gorgeous Beauty Equipment Manufacture

Muhteşem Güzellik Ekipmanları İmalatı

Ana sayfa ÜrünlerVakum Kavitasyon Makinesi

Lipo Lazer 650nm ile 80k 6 1 Lazer Lipo Kavitasyon Makinesi

Lipo Lazer 650nm ile 80k 6 1 Lazer Lipo Kavitasyon Makinesi

  • Lipo Lazer 650nm ile 80k 6 1 Lazer Lipo Kavitasyon Makinesi
  • Lipo Lazer 650nm ile 80k 6 1 Lazer Lipo Kavitasyon Makinesi
  • Lipo Lazer 650nm ile 80k 6 1 Lazer Lipo Kavitasyon Makinesi
  • Lipo Lazer 650nm ile 80k 6 1 Lazer Lipo Kavitasyon Makinesi
Lipo Lazer 650nm ile 80k 6 1 Lazer Lipo Kavitasyon Makinesi
Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: oem
Sertifika: ce
Model numarası: omg85
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1 takım
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: 34*46*48 cm
Teslim süresi: 5-8 İş Günü
Ödeme koşulları: Western Union, T/T, MoneyGram
Yetenek temini: 100 ADET/AY
İletişim
Detaylı ürün tanımı
Özellik: Kilo kaybı Tip: Vakum Kavitasyon Sistemi Makinası
İşlev: Vücut Zayıflama, Vücut Şekillendirme, Yüz Germe Ürün adı: taşınabilir 80k kavitasyon makinesi
Başvuru: Çok İşlevli Vücut Zayıflama Tedavisi Makinesi
Vurgulamak:

80k lazer lipo kavitasyon makinesi

,

lipo lazerli 6'sı 1 arada kavitasyon makinesi

,

lazer lipo kavitasyon makinesi 650nm

yağ kavitasyon makinesi vakum rf 6 1 kavitasyon lipo lazer makinesi

 

NeDır-dirLipo Lazer?

 

LipoLaser, çevreyi ve nokta yağını azaltmak için en son düşük seviye/soğuk lazer teknolojisini kullanır. vücudun neredeyse tüm bölgelerinde ameliyat, kesinti veya kızarıklık olmadan.Tipik bir 40 dakikalık bel tedavisi, bir kişiyi ½ ila ¾ inç arasında azaltabilirken, tam bir protokol sekiz tedavi genellikle çoklu inç kaybına neden olur.

 

Lazer Tipi diyot lazer
Lazer Dalga Boyu 650nm
Maksimum Çıkış Gücü 450W
Tek Çıkış 50mW
Diyot Sayısı 6x9+2x3=60diyot
zamanlayıcı en fazla 30 dakika
Çıkış frekansı 1Hz ila 1000Hz ayarlanabilir
Kavitasyon 40 Khz
RF ile vakum 1MHz
çok kutuplu RF 5MHz
Güç 350W
Gerilim 110AVC-240VAC
Çalışma sıcaklığı 10 °C'40 °C
GW 17KG
ölçüm 34*46*48 cm

 

 

Nasıl YapmakBT İş Ve NeDır-dirbu Tedaviİşlem?

 

Lazer güvenliği, hedeflenen belirli bir dalga boyunda (650nm) hastaların cildine nüfuz eder. Adipoz (Yağ) hücreleri.Adipoz hücrelere nüfuz ederek serbest yağ asitlerini (FFA'lar), su ve gliserol.Bu bileşikler birlikte Trigliseritler olarak bilinir.trigliseritler normalde vücut enerjiye ihtiyaç duyduğunda yağ hücrelerinden salınır, bir kez gliserol salındığında ve serbest yağ asitleri vücut tarafından enerji kaynağı olarak kullanılır.Yağ hücreleri `` küçülür`` önemli ölçüde hasta için inç kaybına neden olur.Egzersiz veya 10 dakikalık Tüm Vücut FFA'ları yakmak için LipoLaser tedavilerinden hemen sonra titreşim seansı önerilir. Vücut içinde ve lenfatik sistemi uyarmaya yardımcı olur. Teknisyen ile LipoLaser ve hedefleri hakkında 5-10 dakikalık Danışma ve endişeler.

 

Daha sonra kürekler, danışma sırasında tartışılan bir sürenin vücut bölgelerine yerleştirilir. Tedavinin tekrarlanması gereklidir.Sonuçlar ilk tedavi sırasında gösterilir ancak; maksimum sonuç elde etmek için bölgeye bağlı olarak 8-10 tedavi gerekli olacaktır.

Lipo Lazer'in non-invaziv tedavisi, en yenilikçi yöntemlerden biri olarak kabul edilir. Diyet ve egzersize yanıt vermeyen inatçı yağ bölgelerini tedavi etmek için.olarak bilinir lazer BCS (vücut şekillendirme sistemi).Dünya çapında bu prosedürler Kanada'da mevcuttur.

 

Japonya, Kore ve diğer ülkeler.Lazer Lipo tedavileri, yeni ve geliştirilmiş bir anında herhangi bir acı veya rahatsızlık duymadan bakın.Çoğu insan liposuction'a aşinadır ve bazıları daha yeni 'Akıllı Lipo' prosedürüyle.Ancak Lazer Lipo'nun bazı avantajları vardır ne lokal ne de genel anesteziklere ihtiyaç duyulmaması nedeniyle bunların üzerindedir.

Araştırmalar ayrıca Lazer Lipo tedavisinin hem öncesinde hem de sonrasında gerçekleştirildiğini göstermiştir. geleneksel liposuction aslında önce yağ hücrelerini yumuşatarak sonuçları iyileştirecektir. liposuction ve ardından tedavi edilen alanın daha sonra eşitlenmesine yardımcı olur.Lazer Lipo

işlem sadece 40 dakikada tamamlanabilir ve olumlu sonuçlar görülebilir ANINDA sadece bir tedaviden sonra.En iyi sonuçları güvence altına almak için 8 tedavilik bir kurs önerilen.

 

40KHZ toplanmış kuvvetli dalgalar yağ patlaması,kaldırmak yağ:

 

Vücuda etki eden, saldıran güçlü sonik toplanmış 40000HZ güçlü dalga başlığı kullanın yağ tabakası, hızlı titreşimli derin inatçı yağ, vücut yağ hücrelerini sürtünme üretmek için yapabilir hareket, etkili bir şekilde kalori yakabilir, hücrelerde su tüketimi, yağ hücreleri küçülürYağ hücrelerinin sabit tek yönlü titreşimini korurken, güçlü bir etki yaratır. etkisi, kavitasyon faydaları ile sonuçlanır.ile kavitasyon kabarcıklarının oluşması nedeniyle çevreleyen ortam, küçük titreşim ve sürekli hareket, büyüme veya ani bir patlama.

İçinde Yağ hücreleri, mağaranın içinde ve dışında sayısız vakum havası üreterek yağ hücrelerine neden olur. ikincil şişmenin çökmesine neden olarak, patlatma içindeki yağ hücrelerinin kırılması, kırılması yağ sonuçlarını ortadan kaldıran serbest yağ asitlerine dönüşür.

 

bu olumsuz baskı yapmak ilegeliştirmek en Portakal kabuk doku, zayıflama şekillendirme:

 

Vücudun biyo-dalgasını uyarmak için alet elektrotları tarafından üretilen enerji karşılık gelen noktalar, farklı frekansların ve darbelerin kullanımı, çeşitli fiziksel elektronik sinerjik etkileşimler, şişman vücudu etkili bir şekilde uyarma hakkı, vücut Vücut şekillendirici etki elde etmek için tekrar kalori ve yağ yakan hareket.

 

çok kutuplu RFkafa:

 

Radyo frekansı bir tür yüksek frekanslı elektromanyetik dalgadır, yağ tabakası yoluyla dermis ve deri altı doku, derin cilde ısı alır ve sonra cilt derin dokusunun yenilenmesini ve yeniden yapılandırılmasını hızlandırır.RF enerji üretebilir Yağ tabakası sıcaklığını çok fazla artırabilen deriden empedans ile kısa sürede ve bu ısı dermis tabakasındaki kolajen üzerinde de etkili olacaktır.Dermisteki kolajen katman, sıcaklık artışından ve yeni kollajenin çoğalmasından hemen sonra küçülür, bu nedenle cilt çekme, pigmentasyon iyileştirme, cilt beyazlatma etkisini elde etmek için ve

kırışıklık giderme.

Lipo Lazer 650nm ile 80k 6 1 Lazer Lipo Kavitasyon Makinesi 0

 

 

İletişim bilgileri
Gorgeous Beauty Equipment Manufacture

İlgili kişi: Aissa

Tel: +8613131121185

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin
Diğer ürünler
Gorgeous Beauty Equipment Manufacture
Oda 1603, Dingxin Binası, Zhenguan Yolu, Weiyang Bölgesi, Xi'an Şehri, Shaanxi Eyaleti, Çin
Tel:86-173-6782-1377
Mobil site Gizlilik Politikası | Çin iyi Kalite Salon Güzellik Makinesi Tedarikçi. © 2022 salon-beautymachine.com. All Rights Reserved.