Tel:
Gorgeous Beauty Equipment Manufacture
Gorgeous Beauty Equipment Manufacture

Muhteşem Güzellik Ekipmanları İmalatı

Ana sayfa ÜrünlerPDT LED Işık Terapi Makinesi

Vapur Cilt Gençleştirme ile 36W PDT LED Işık Terapi Makinesi

Vapur Cilt Gençleştirme ile 36W PDT LED Işık Terapi Makinesi

  • Vapur Cilt Gençleştirme ile 36W PDT LED Işık Terapi Makinesi
  • Vapur Cilt Gençleştirme ile 36W PDT LED Işık Terapi Makinesi
  • Vapur Cilt Gençleştirme ile 36W PDT LED Işık Terapi Makinesi
  • Vapur Cilt Gençleştirme ile 36W PDT LED Işık Terapi Makinesi
  • Vapur Cilt Gençleştirme ile 36W PDT LED Işık Terapi Makinesi
Vapur Cilt Gençleştirme ile 36W PDT LED Işık Terapi Makinesi
Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: oem
Sertifika: ce
Model numarası: ame47
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1 parça
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: 1 adet/kutu
Teslim süresi: 5-8 İş Günü
Ödeme koşulları: T/T, Western Union, MoneyGram
Yetenek temini: 1000 ADET/AY
İletişim
Detaylı ürün tanımı
Tip: PDT LED ışık tedavisi Özellik: cilt gençleştirme
Ürün adı: led ışık tedavisi makinesi Başvuru: estetik merkezi, güzellik spa
Sertifika: CE ROHS renk: 7 ışık ayarlanabilir
Vurgulamak:

36W PDT LED Işık Terapi Makinesi

,

36W LED PDT makinesi

,

vapurlu LED PDT makinesi

newst 7 renk vapur ile katlanabilir tasarım pdt tedavisi ile led ışık tedavisi

 

led ışık İpuçları:

Karın bölgesindeki yağ dokusu fazla olan kişiler için, özel aydınlatma ihtiyaçlarını karşılamak için, enstrümanın tabanında kitap ve tabure gibi başka nesneler kullanılabilir.Her ışınlamanın süresi, birim olarak 5 dakika ile 30-60 dakika içinde artırılabilir veya azaltılabilir.Daha sık ışınlanabilir.Günde 60 dakikayı geçmemesi tavsiye edilir. Deneyim dükkanında veya tıbbi güzellik kurumunda tekrar tekrar kullanan birçok insan olduğunda lütfen kamu malları için iyi bir alkol zehirlenmesi işi yapın.Sağlık amacına ulaşmak ve enstrümanın ömrünü uzatmak için.Kalsiyum ışığı UV ve diğer dalga ışığı bağımsız olarak çalışabilir.Ayrıca birlikte çalışabilir;çalışma saatleri de bağımsız olarak ayarlanabilir.Bununla birlikte, hepsi güvenli maruz kalma süresi aralığında sınırlıdır.Ayrıntılar için lütfen "IV. çalıştırma kılavuzuna" bakın.Uyarlanabilir popülasyon: lütfen bakınız "5. Literatür temeline göre mevcut tıbbi literatürü araştırın ve her bandın başarılı çalışmasında ışığın rolünü özetleyin. Kaba bir şekilde basmak veya dövmek önerilmez.

 

Ürün adı LED PDT makinesi
anma gerilimi 100-240V, 50-60Hz
Çıkış Voltajı 24V
Anma gücü 36W
ADEDI 1 PARÇA
Başvuru ev kullanımı, güzellik salonu

 

 

1. Bekleme durumu: kalsiyum ışık tüpü.Tüm işlev ışık panoları kapalı:

2. Kırmızı ışık işlevi: kırmızı ışık işlevi açıldığında, işlev parlak kırmızıdır.Kırmızı moda girin:

3. Yeşil ışık işlevi: yeşil ışık işlevi açıldığında, işlev parlak yeşil olur ve yeşil ışık moduna girer:

4. Mavi ışık işlevi: mavi ışık işlevi açıkken.İşlev parlak mavi ışık.Mavi moda girin:

5. Sarı ışık işlevi: sarı ışık işlevi açıldığında, işlev parlak sarı ışıktır.Sarı moda girin:

6. Turuncu ışık işlevi: Turuncu ışık işlevi açıldığında, işlev parlak turuncu ışıktır.Turuncu moda girin:

7. Mor ışık işlevi: Mor ışık işlevi açıldığında, işlev parlaktır.Menekşe moduna girin:

8. Otomatik ışık işlevi: dolaşan ışık işlevi açıkken.Fonksiyon ışık panosu kırmızı turuncu sarı yeşil yeşil mor ışık alternatif geçişine sahiptir:

a) Not: kırmızı ışık: - turuncu ışık, sarı ışık, yeşil ışık, camgöbeği ışık, mor ışık ve mor doldurma fonksiyonları aynı anda açılacak şekilde farklıdır.

9. Kalsiyum takviyesi işlevi: Kalsiyum takviyesi işlevi açıkken, kalsiyum takviyesi lambası da yanar.

10.Ayarlanan süre tamamlandığında, cihaz bekleme moduna girecek ve tüm fonksiyonları kapatacaktır.

 

Kalsiyum ışığı: 320nm.Cilde ışınlandıktan sonra fotokimyasal reaksiyona girer.Kemik yoğunluğunu artırmak ve osteoporozu tedavi etmek için kalsiyum ve fosfor iyonlarının metabolik dengesini teşvik etmek için ciltte 7-dehidrojene muskosterolün kolesteole dönüşümünü teşvik edin.Osteokondroz ve displazi.Anormal kalsiyum ve fosfor metabolizmasının neden olduğu kardiyovasküler, serebrovasküler, endokrin ve bağışıklık sistemi hastalıklarını önler.

 

Kırmızı ışık: 635nm.Yüksek enerjili kırmızı ışık, anti-inflamatuar ve anti sızma sıvısı için uygun olan güçlü nüfuz edebilirliğe sahiptir.Yara iyileşmesini hızlandırın.Hücrelerin enzim aktivitesini geliştirin.İyon metabolizmasına geçiş.Kas tonusunu azaltın.Kas spazmını rahatlatın.Kardiyovasküler ve serebrovasküler hastalıkları ve hücre varyasyonunu önleyin.Nörodermatitte kırmızı ışık da kullanılır.Akne, yanık.Haşlanma.Kas iltihabı.Kronik öksürük, astım.Artralji.Romatoid artrit, vb.

 

Ben yeşil ışık: 560nm.Stabilite ve gevşeme etkisine sahiptir.Duyusal sinir üzerinde belirgin analjezik ve yatıştırıcı etkileri vardır.Bu nedenle, hipertansiyon, hemipleji ve nevrasteni üzerinde daha iyi fototerapi etkisi vardır: yeşil ışık ayrıca astım, menopoz sendromu, nörolepra, böbrek hastalığı, diyabet ve sindirim sistemi hastalıklarını tedavi etmek için kullanılır.Toksinleri vücuttan atın, sinirleri gevşetin, sakinleşin ve hipnotize edin ve depresyonu ortadan kaldırın.Yorgunluk ve zihinsel gerginlikten kaynaklanan cilt pürüzleri, kırışıklıklar, siyah noktalar, pudra, akne ve endokrin bozukluklarının tedavisi.

 

w.Mavi ışık: 415om, protein ve kolajen sentezini teşvik eder ve cildi ve dişleri beyazlatır.Yenidoğan sarı kangrenli, alerjik ve yağlı ciltler ve akneli ciltler için uygundur.Bakteri kontrolünü bastırır, cildi ve hamilelik kırışıklıklarını aktive eder ve sıkılaştırır: istendiğinde sinirleri gevşetebilir ve ağrıyı hafifletebilir.Kırmızı kan hücrelerinin yüksek seviyesini azaltın.Dokuları çıkarmak ve lenfatik sistemin işlevini iyileştirmek.Ayrıca klinik olarak guatr tedavisinde de kullanılır.Kronik kalp hastalığı, uykusuzluk ve menopoz sendromu.

 

V menekşe: 308nm.Salgı sistemini uyarabilir ve lenf bezlerini tarayabilir ve kendi işlevi kırmızı ışıktan daha zayıftır.Cilt ve mukus ülseri ve akne üzerinde büzücü etkisi vardır.

 

5. Sarı ışık: 590nm.Çiller, duyarsızlaştırma, cilt melanin çökelmesini engelleme.Saç büyümesini teşvik edin, yara ve ülser iyileşmesini hızlandırın.Bağışıklığı iyileştirmeye eşdeğer olan adrenalin salgısını aynı anda artırabilir.Tıpta adrenalin, kalp durduğunda kalbi uyarmak veya astım meydana geldiğinde nefes borusunu genişletmek için kullanılır.

 

ViL turuncu ışık: 610mm.Kan dolaşımını teşvik edin, metabolizmayı hızlandırın ve tiroid fonksiyonunu geliştirin.Serebral ve koroner aterosklerozu azaltın.İştahı artırın.Özellikle kalp yetmezliği için zayıflama ve anemi tedavisinde kullanılabilir.Kronik kalp hastalığı ve çarpıntı tedavisinde mavi ışık ile dönüşümlü olarak kullanılmalıdır.

 

Viil ultraviyole ışığı: derin cilde nüfuz eder, cilt pürüzlülüğünü iyileştirir, cilt bağışıklığını artırır, cilt kızarıklığını ve ateşi iyileştirir

 

Wi soğuk sprey: insan vücudunun gözenek çapı yaklaşık 0.02 ~ 0.05 mm'dir ve normal nemin emilecek gözeneklere girmesi kolay değildir.Spreyden çıkan su, gözeneklere kolayca emilebilen 0.3-0.5 mikron m (0.0003~0.0005mm) şeklinde kesilir.Kütikülün ana işlevi cildi korumak ve su dengesini korumaktır.

 

Bu yüzden kütikül için su doldurun.Kütikülün su kaybı ciddi olduğunda, cilt, insan cildinden yağın çıkmasına neden olacak dengeyi sağlamak için yağ salgılar ve yağlı cildin gözeneklerinin tıkanması kolaydır, bu da akne ile sonuçlanır;göz köşesi gibi bazı özel parçalar, uzun süre su kıtlığı durumunda olduklarında ince çizgiler oluşturacaktır.Bu nedenle nemlendirirken sadece cildin yeterli nemini sağlamakla kalmaz, aynı zamanda cildin aşırı yağ salgısını azaltır, kırışıklıkları ve sivilceleri yok eder.

 

Wiil: sıcak kompres: 1. Kuru ciltler ve yağlı ciltler sıcak sprey için uygundur.

 

C. Kuru cilde sahip kişiler, cilt mikro sirkülasyonunu hızlandırmak, cilt yüzeyinin sıcaklığını artırmak ve cilt için yeterli su ve besin sağlamak için termal sprey kullanabilir.

 

B. Yağlı cilt, epidermal hücreleri yumuşatabilir, gözenekleri genişletebilir, cilt metabolizmasını teşvik edebilir ve yüz vapuru ile sıcak püskürtme yoluyla ciltteki aşırı yağı çıkarabilir.

 

2. Sıcak sprey suyu verimli bir şekilde oluşturabilir ve derinlemesine temizleyebilir.Isı spreyi cildin gözenekleri açmasına yardımcı olabileceğinden, cildin daha fazla su emmesine izin verebilir, ayrıca cilt metabolizmasını teşvik edebilir, cildin ihale ve kırmızı olmasını sağlayabilir.

 

3. Isı püskürtme süresi çok uzunsa cilde zarar verir, genel kullanım süresi 8-10 dakikadır.

 

4. Termal sprey kış kullanımı için daha uygundur, sıkı cildi rahatlatabilir.

 

Fototerapinin popülerleşmesini teşvik etmek için.İnsan sağlığına ve güzelliğine fayda sağlama misyonu doğrultusunda.Özgün yerli ve yabancı fototerapi klinik tıp literatürünü özel olarak seçip harmanladı ve bir cilt halinde fotokopisini çekti.Dünyanın her yerindeki resmi yetkili bayilere ücretsiz erişim!

 

Vapur Cilt Gençleştirme ile 36W PDT LED Işık Terapi Makinesi 0

 

 

 

İletişim bilgileri
Gorgeous Beauty Equipment Manufacture

İlgili kişi: Aissa

Tel: +8613131121185

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin
Gorgeous Beauty Equipment Manufacture
Oda 1603, Dingxin Binası, Zhenguan Yolu, Weiyang Bölgesi, Xi'an Şehri, Shaanxi Eyaleti, Çin
Tel:86-173-6782-1377
Mobil site Gizlilik Politikası | Çin iyi Kalite Salon Güzellik Makinesi Tedarikçi. © 2022 salon-beautymachine.com. All Rights Reserved.